„Ogarnij się i żyj bez kompleksów” [RECENZJA]

Z obawą zerkasz w lustro, wypatrujesz cellulitu, dodatkowych kilogramów? Masz kompleksy, bo wyglądasz inaczej niż twoja koleżanka czy znajoma z pracy? Czas to zmienić! Ogarnij się i żyj bez kompleksów!

W kwietniu br. nakładem Wydawnictwa Feeria ukazała się książka „Ogarnij się i żyj bez kompleksów” (przekład: Iwona Michałowska-Gabrych). Poradnik opracowany przez zespół ekspertów (stylista, psycholog, dietetyk) pomoże ci o siebie zadbać i spojrzeć na siebie „innym” okiem. Jesteś gotowa na zmiany?

Szczęście na wyciągniecie ręki …

Wszyscy mówią, że szczęście zależy od nas samych. Ty jednak wstajesz z łóżka nie tryskasz szczęściem. Dlaczego? Przez kompleksy, które są „piętą achillesową” szczęścia. Większość z nich dotyczy wyglądu. Trzeba pokochać siebie, zaakceptować swoje ciało i nauczyć się żyć z nim w zgodzie. Ciało i umysł w harmonii, a kompleksy znikną – twierdzą eksperci. Jak jednak tego dokonać? Czy książka „Ogarnij się i żyj bez kompleksów” okaże się pomocna? Przekonajcie się sami…

Kompleksy zatruwają nam życie…

Dzięki poradnikowi nauczycie się zbudować swój obraz siebie. Czy wiedzieliście, że istnieją dwa typy wewnętrznych głosów: negatywny i pozytywny? Dowiecie się, czym są kompleksy, skąd się biorą i co stanowi klucz do pozbycia się ich. Jak nie robić „z igły widły”, a z pryszcza tragedii? Z kompleksami można się rozprawić, identyfikując je i stawiając im czoło. Nie warto przed nimi uciekać! Na pryszcz wystarczy tylko trochę podkładu i po kłopocie 🙂 Zrób test na temat postrzegania siebie i zacznij działać już dziś!

Czas na trening

Poprawianie obrazu siebie wymaga determinacji, czasu, ćwiczeń i … dobrego filmu. Z poradnika dowiecie się, jak zacząć pracę nad obrazem siebie. Poznacie najczęściej popełniane błędy w pielęgnacji włosów. Dobierzecie fryzurę odpowiednią do kształtu twarzy. Poznacie naturalne metody zapobiegania zmarszczkom oraz jak ich wygładzić. Dowiecie się jakie błędy w makijażu popełniane są na co dzień przez kobiety oraz jak dbać o biust. Czy wiecie jakie elementy garderoby powinny być obowiązkowo w szafie i co jest absolutnym „must”? Poznacie także 17 wrogów urody oraz japońskie sztuczki na poprawę wdzięków 🙂 Brzmi ciekawie?

Odpowiednia dieta gwarancją sukcesu!

Z książki dowiecie się jak zdrowo się odżywiać, by utrzymać właściwą wagę, ale też zachować zdrowie i urodę. Pięć porcji owoców i warzyw to podstawa codziennego menu. Czy wiecie, co to jest „grubofobia”? Dowiecie się też jak rozpoznać dietę cud, która nie jest dobrym wyborem przy zrzucaniu zbędnych kilogramów. Poznacie listę produktów zaliczanych do superfoods (m.in. awokado, spirulina, truskawki) oraz poznacie naturalne suplementy żywnościowe diety (np. drożdże piwne, skrzyp polny). Znajdziecie też przepis na jednodniowy detox oraz jadłospis na tydzień. 🙂

Zmień się w 21-dni z książką „Ogarnij się i żyj bez kompleksów”! Pozbądź się kompleksów raz na zawsze, by znowu cieszyć się życiem. Sama zobaczysz, jakie to proste 🙂 Nie czekaj, zmień swoje nawyki i przyzwyczajenia, a osiągniecie sukces – kompleksy znikną bez śladu, a ty będziesz szczęśliwa!

Książkę kupisz:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: